MANNAZ-Optymizm

Runa Mannaz – Optymizm – symbolizuje kreatywność, inteligencję, planowanie, wyrażanie się i współpracę, pomiędzy indywidualnościami dla ogólnego dobra. Uczy godzenia przeciwieństw.

Domek ten nazwany jest od runy Mannaz ze względu na to, że ukończony został jako ostatni w pierwszym etapie budowy ośrodka. Napełnił nas optymizmem, a jego symbolizm, który uczy godzenia się przeciwieństw idealnie wpasowuje się w umiejscowienie domku, ponieważ znajduję się on po sąsiedzku z tym, który ukończony został jako pierwszy. Na parterze posiada on salon z aneksem kuchennym, pokój dzienny oraz łazienkę, a na piętrze dwie sypialnie z osobnymi łóżkami. Łącznie cztery łóżka. Istnieje również możliwość zamówienia noclegu dla dodatkowych dwóch osób, dzięki narożnikowi z funkcją spania, który znajduje się w pokoju dziennym.

Aby zrozumieć, czemu ktoś nas denerwuje, odwołajmy się do energetyki  Mannaz. Będzie nam łatwiej ocenić postępowanie swoje i drugiego człowieka.  Runa ta przyciągać będzie ludzi otwartych, tolerancyjnych, lecz nie pozbawionych pewnych wad – bądźmy i my wyrozumiali. Takie spotkania pomogą poznać lepiej nasze własne ego. Znak runy Mannaz sięga do korzeni człowieka i społeczeństwa. Mówi o jego skromności i nadzwyczajnych zdolności organizacyjnych. Nie lekceważ czasu, ciesz się chwilą i z niej czerp zadowolenie. Każdy z nas ma swoje przeznaczenie. By osiągnąć ideał runy Mannaz należy żyć zgodnie z własną naturą, a nie ukrywać cechy nieakceptowane przez otoczenie. Trzeba zatem żyć mądrze biorąc odpowiedzialność za swoje życie. Bezwładnie dryfując jak liść na wietrze narażasz się na choroby i rozczarowania. 

Wyposażenie dodatkowe:

  • Telewizor
  • Lodówka
  • Płyta indukcyjna
  • Mikrofala
  • Suszarka

    W sąsiedztwie domku znajduje się SPA.